Hakkımızda:

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedeflerimize ulaşmak için çalışırken, hastalarımız ile kişisel ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstererek, makineleşmiş ilişkilerden uzak bir sağlık kuruluşu olmak için çabalamaktayız. En başta hastalarımızın yerine kendimizi koyarak, tedavi kalitemize her zaman önem göstermekteyiz. 2015 yılında faaliyete başlayan polikliniğimizde bulunan 5 klinik ve tüm teçhizatlarımız ile hastalarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz

Hizmet Tanımı

Çene cerrahisi,implantoloji, estetik diş hekimliği,çocuk dişleri, kanal tedavisi,diş eti hastalıkları gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında hizmet sunulmaktadır.

Misyonumuz:

Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemler ile en son teknolojik imkanlar ile toplumun her kesimine sunmak.

Vizyonumuz:

ÖZEL TOROSDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ olarak, ağız ve diş sağlığı tedavisinde; hastalara yaptığı uygulamalarda kullandığı teknoloji ile hekimleri, çalışanları ve insana verdiği değerle bölgede ve uluslararası platformda örnek gösterilen kurum olmak.

www.torosdent.com | Copyright [www.megatekweb.com]